top of page

O MNIE

JA.jpg

Lokalizacja: Warszawa, Polska, zagranica
Sprzęt: Pełnoklatkowe Nikon Z, Dji
Pilot BSP (Dron) :
Kategoria Otwarta: A1/A2/A3
Kategoria  Szczególna :STS01, NSTS01, NSTS02
Współpracowałem z: Aviva, International Festival, Marcin Meller, Agencja Backstage, Uczelnia Łazarskiego, Warsaw RemaExtra, Big Day Event, Twoje Rydzewo, Tomaszówka.

Cześć, jestem Łukasz - doświadczony fotograf eventowy z Warszawy! Przez wiele lat swojej kariery współpracowałem z wieloma renomowanymi firmami, takimi jak International Festival, Marcin Meller, Agencja Backstage, Agencja Robię to co Lubię, Uczelnia Łazarskiego, Warsaw RemaExtra, Big Day Event, Twoje Rydzewo, Tomaszówka, czy Warner Music Polska. Każda z tych współprac była dla mnie wyzwaniem i okazją do rozwoju swoich umiejętności.

Jako profesjonalny fotograf eventowy w Warszawie oferuję kompleksowe usługi fotograficzne dla firm, które organizują różnego rodzaju eventy, konferencje, wesela, imprezy prywatne i korporacyjne. Stawiam na profesjonalizm i zaangażowanie w każdym projekcie, który wykonuję. Dzięki temu moje zdjęcia są wyjątkowe, oddają emocje i relacje między ludźmi, a także piękno otaczającej nas rzeczywistości.

Oprócz fotografii eventowej, zajmuję się również fotografią biznesową, w tym fotografią produktową, fotografowaniem wnętrz, portretów biznesowych oraz fotoreportażami z konferencji i eventów firmowych. Dzięki mojemu doświadczeniu i umiejętnościom jestem w stanie uchwycić w kadrze najważniejsze elementy Twojej firmy oraz przekazać wizję, którą chcesz przekazać swoim klientom.

Moje zdjęcia pełne są emocji i zawsze oddają niepowtarzalny klimat danego wydarzenia. Stawiam na profesjonalizm i zaangażowanie, by dostarczyć Ci wyjątkowe i niezapomniane fotografie. Oprócz fotografii eventowej i biznesowej, zajmuję się także fotografią górską, którą traktuję jako swoją pasję i sposób na życie. To dla mnie sposób na wyciszenie i oderwanie się od codzienności.

Jako fotograf eventowy z Warszawy, jestem gotów podejmować się każdego wyzwania i z przyjemnością podejmę się każdej fotograficznej wyprawy, niezależnie od tego, czy będzie to event, wspinaczka w górach, czy sesja biznesowa. Jeśli potrzebujesz fotografa, który z pasją i zaangażowaniem podejdzie do Twojego zlecenia, to właśnie mnie szukasz!

Zapraszam do kontaktu.

Obszar roboczy 4 kopia.png
bottom of page