top of page

O MNIE

JA.jpg

Lokalizacja: Warszawa, Polska, zagranica
Sprzęt: Pełnoklatkowe Nikon Z, Dji
Pilot BSP (Dron) :
Kategoria Otwarta: A1/A2/A3
Kategoria  Szczególna :STS01, NSTS01, NSTS02
Współpracowałem z: Aviva, International Festival, Marcin Meller, Agencja Backstage, Uczelnia Łazarskiego, Warsaw RemaExtra, Big Day Event, Twoje Rydzewo, Tomaszówka.

Od dziecka ciekawił mnie świat fotografii, tego co kryje się za każdym zdjęciem. Na studiach zacząłem myśleć o tym poważniej, wtedy kupiłem swoją pierwszą lustrzankę. Zacząłem fotografować ludzi, miejsca – takie zwykłe, mijane codziennie, które w obiektywie zyskują nowe życie. To nie były jeszcze profesjonalne zdjęcia, jednak już wtedy fotografowanie stało się moją pasją.

Po kilkuletniej wymuszonej przerwie, poczułem potrzebę chwycenia za aparat. I jak to z prawdziwą pasją bywa – znów mnie wciągnęła. I to już na dobre. 

Na co dzień pracuję jako prawnik w firmie ubezpieczeniowej, i chociaż zupełnie nie wiąże się to z robieniem zdjęć, szybko stałem się „nadwornym” fotografem. Miałem okazję wykonywać zdjęcia na imprezach firmowych, takich jak Kongres Sprzedaży, Spotkania Kadry Menedżerskiej, wyjazdy dla najlepszych agentów ubezpieczeniowych, np. do Gruzji. 


Czym jest dla mnie fotografia?


W obiektywie cały świat nabiera barw, staje się magiczny i wyjątkowy. Moim zadaniem jest wydobycie piękna i uroku z każdego miejsca, pokazanie błysku w oku mojego modela – każdy z nich jest bohaterem.


Potrzebujesz zdjęć biznesowych, do CV, a może tworzysz fotograficzną pamiątkę rodzinną, poszukujesz profesjonalnego fotografa, który wykona zdjęcia na evencie organizowanym przez Ciebie? Każde zlecenie jest dla mnie ważne i wyjątkowe – możesz się o tym łatwo przekonać, stając przed moim obiektywem. Zapraszam do kontaktu.

Obszar roboczy 4 kopia.png
bottom of page