O MNIE

Lokalizacja: Warszawa i okolice

Sprzęt: Nikon, Dji

Operator Drona: UAVO/VLOS

Współpracowałem z: Aviva, International Festival, Marcin Meller, Big Day Event, Twoje Rydzewo, Tomaszówka.

Już jako dzieciak uwielbiałem robić zdjęcia. Na początku zwykłymi „pstrykaczami”, aparatami słabej jakości, potem już nieco lepszym sprzętem. Moi koledzy prosili rodziców o kolejne zabawki a ja… o lepszy aparat, jednak to wciąż była zabawa.


Na studiach zacząłem myśleć poważniej o fotografii, wtedy kupiłem swoją pierwszą lustrzankę.  Zacząłem fotografować ludzi, miejsca – takie zwykłe, mijane codziennie, które w obiektywie zyskują nowe życie. To były całkowicie amatorskie zdjęcia, jednak niektóre z nich w dalszym ciągu zgłaszam do różnych konkursów dla pasjonatów fotografii i nawet po latach są doceniane. 

Po studiach musiałem zająć się innymi rzeczami, jednak jak to z prawdziwą pasją bywa – znów mnie wciągnęła. I to już na dobre. Na co dzień pracuję jako prawnik w firmie ubezpieczeniowej, i chociaż zupełnie nie wiąże się to z robieniem zdjęć, szybko stałem się „nadwornym” fotografem. Miałem okazje wykonywać zdjęcia na imprezach firmowych, takich jak Kongres Sprzedaży, Spotkania Kadry Menedżerskiej, zagraniczne wyjazdy dla najlepszych agentów ubezpieczeniowych, np. do Gruzji. 

Uwielbiam wykonywać fotografie podróżnicze, uwieczniać miejsca, osoby, krajobrazy, wyłapywać niesamowite momenty, mijanych ludzi i uwieczniać je na tzw. street photo. I takich zdjęć znajdziesz najwięcej w moim portfolio. Jednak nie ograniczam się tylko do tego. Ostatnio robiłem sesje rodzinne, ciążowe. Kolejne osoby pozwalają mi się uwiecznić w obiektywie. A może to Ty będziesz następnym bohaterem moich zdjęć? 


Czym jest dla mnie fotografia?

W obiektywie cały świat nabiera barw, staje się magiczny i wyjątkowy. Moim zadaniem jest wydobycie piękna i uroku z każdego miejsca, pokazanie błysku w oku mojego modela – każdy z nich jest bohaterem.

Potrzebujesz zdjęć do CV, pamiątki rodzinnej, poszukujesz fotografa, który wykona zdjęcia na evencie organizowanym przez Ciebie? Każde zlecenie jest dla mnie ważne i wyjątkowe – możesz się o tym łatwo przekonać, stając przed moim obiektywem. Zapraszam do kontaktu.

Obszar roboczy 4 kopia.png
  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg

© 2020 by Łukasz Ptaszyński 

|Tags: Łukasz Ptaszyński| Photography Fotografia reportażowa, koncertowa, eventowa, | Warszawa, Lublin,  fotograf eventowy,  okolicznościowa, sesje plenerowe, narzeczeńskie, rodzinne, fotograf koncertowy fotograf na koncert, fotograf na event, fotograf koncertowy, fotograf portretowy, biznesowa, fotograf na spotkania firmowe, fotograf na koncert, |Fotografia, sesja zdjęciowa, fotograf, fotografia rodzinna, fotografia wizerunkowa, eventy, portfolio, fotografia podróżnicza, sesja, streetphoto, bw, photography, photo, travel, travelphotography, streetphotography, fotoreportaż, streetphoto, portrait, portrait photography, event, fotografia eventowa, portrety, profesjonalny, znany fotograf, fotografie znanych, dzień w pracy,