top of page

Sesje biznesowe

Fotografia biznesowa - Warszawa

Zdjęcia biznesowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą być wykorzystywane na stronie internetowej firmy, w CV czy na portalach społecznościowych oraz wszędzie tam, gdzie chcesz się korzystnie zaprezentować. Profesjonalna sesja biznesowa może pomóc Ci kreować wizerunek pewnego siebie specjalisty czy menedżera. 

 

Jeśli szukasz pracy, poza aktualizacją CV, powinieneś pomyśleć nad odpowiednim zdjęciem. Rekruterzy zwracają uwagę na zdjęcia przeglądając dziesiątki aplikacji. Dobre zdjęcie biznesowe w CV może pomóc Ci przejść do kolejnego etapu procesu rekrutacyjnego, więc warto zadbać o odpowiednią prezentację swojego wizerunku.

 

Fotografia korporacyjna - Warszawa

Potrzebujesz zdjęć na stronę internetową, do folderów czy prezentacji? 

Chcesz, aby Twoja kadra zarządzająca miała zdjęcia, które podkreślą profesjonalizm i zadbają o wizerunek firmy? 

Dopiero rozkręcasz swój biznes i chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie?

Wykonam dla Ciebie profesjonalne zdjęcia biznesowe oraz korporacyjne

 

Kadra zarządzająca każdej firmy potrzebuje dobrych zdjęć korporacyjnych, które podkreślą profesjonalizm firmy. Wizerunek firmy oraz osób na kierowniczych stanowiskach często zależy od pierwszego wrażenia – zdjęć na stronie czy w mediach. Wypowiedzi ekspertów w mediach często opatrzone są fotografiami – najlepiej, gdy są to profesjonalne zdjęcia biznesowe.

 

Gdzie zrobić sesje korporacyjne

Sesja biznesowa może odbyć się w Twojej firmie, w studiu lub w plenerze. Chcesz, abym wykonał zdjęcia w innym miejscu, na pewno się dogadamy! Wykonam fotografie korporacyjne dla całego zespołu lub poszczególnych jego członków. Wykonuję sesje biznesowe w Warszawie i okolicach.

 

Sesja biznesowa - cena

To, ile kosztuje sesja biznesowa, zależy od kilku czynników:

- liczba fotografowanych osób,

- udział wizażystki,

- miejsce wykonania sesji biznesowej,

- liczba zdjęć poddanych obróbce graficznej.

Każdą sesję wyceniam indywidualnie.

 

----

Obszar roboczy 4 kopia.png
bottom of page